Відпочинок у Карпатах — Україна
1400 - 3500 грн./доба

Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри

Відпочинок у Карпатах — Україна
1400 - 3500 грн./доба

Результатів підбору: 3
Дорогий відпочинок у Карпатах дорогий тим, що довгоочікуваний та бажаний. Відпочити у Карпатах – це найкраща нагода втекти від щоденних клопотів та міського життя на декілька днів. А щоб Вас нічого не турбувало і не було жодних турбот під час відпочинку – обирайте дорогий відпочинок у Карпатах.
Ціни на котеджі із басейном у Карпатах коливаються в межах 600-1200 грн./доба. Така різниця цін передбачає різні комфортні умови відпочинку у горах. Наприклад, це може бути відпочинковий комплекс у Карпатах зіspa-процедурами та активним відпочинком: катання на квадроциклах, мотузковий парк, тенісний корт… Або ж дерев’яний котедж поруч із басейном та сауною.
Дорогий відпочинок у Каратах – це декілька днів, наче у раю. Ціни на такий відпочинок передбачають одні із найкращих умов і будуть повністю виправдані. Адже той комфорт, який передбачає ціна, наприклад 800 грн./доба, цілком може задовольнити навіть вибагливих туристів та відпочиваючих.
Дорогий, комфортний та безтурботний відпочинок, звісно ж, передбачає і смачну кухню. Це один із обов’язкових елементів, який на Вас чекає під час дорогого і розкішного відпочинку у Карпатах.
Відпочивайте дорого у Карпатах із комфортом, розкішшю та здійсненнями усіх бажань!

Сортувати по
Total: 3