Де зайнятись спортом — Львів
Акваеробіка

Розташування


Тип закладу
Вид спорту
Спортивні локації
Додаткові параметри

Де зайнятись спортом — Львів
Акваеробіка

Результатів підбору: 3
Чудовий та надзвичайно дієвий спосіб підтримання ідеальної фігури – це аквааеробіка. Львів – місто, яке запрошує своїх чарівних дівчата та дам легко та з цікавістю присвятити свій час заняттям спорту.

Аквааеробіка – це вправи з аеробіки у воді: біг, стрибки, присідання, усілякі карколомні трюки. Поєднання фізичних вправ та води сприяють підвищенню тонусу вашого тіла та уникнення низки проблем, які виникають під час подібних навантажень на суші. Це, також, маса позитивних емоцій, багато друзів та, звичайно, неперевершений результат, підтвердженням якого будуть захоплені погляди оточуючих.

http://virtual.ua/– весь актуальний перелік закладів, що надають послуги з аквааеробіки у Львові. Проект в цікавій формі розповість Вам про всі особливості, розклад, тренерів та ціни заняття аквааеробікою.

Сортувати по

Спортивно-розважальний Комплекс «Медик»

Спортивно-розважальний комплекс «Медик» у Львові, розташований у мальовничій парковій зоні на околиці центру — це чудове місце для проведення сімейного відпочинку чи у дружній компанії.

Львів, вул. І. Горбачевського, 24
+38 (032) 297 07 51, +38 (067) 792 19 28 (ресторан)
http://medic.lviv.ua

Аквапарк «Пляж»

Аквапарк «Пляж» у Львові. Адреса: Львів, вул. Княгині Ольги, 114. 3D фото аквапарку, ціни та послуги, відпочинок, басейни і розваги. Аквапарк «Пляж» на карті Львова.

Львів, вул. Княгині Ольги, 114
+38 (032) 263 60 55, +38 (067) 373 71 73
http://aqualviv.com.ua
Total: 3

Нові заклади на Virtual.ua