Тренажерні зали у фітнес-клубах та спортивних центрах м. ЛьвівПетро Зарудний - вокаліст та лідер гурту «MERVA», з акустичним концертом

Прекрасне та здорове тіло, яке стане окрасою Вашого життя та предметом заздрості для оточуючих, Вам подарують тренажерні зали Львова. Людина, яка дбає про своє майбутнє, неодмінно повинна стежити за своїм здоров'ям та підтримувати бездоганний зовнішній вигляд, а заняття на тренажерах у фітнес-клубах Львова під наставництвом професійного інструктора допоможе Вам швидко набути бажаних форм та рельєфів.

http://virtual.ua допоможе Вам швидко обрати улюблений тренажерний зал. Львів та наш Проект – Ваші професійні супутники в світі здоров'я та гарного зовнішнього вигляду. До Ваших послуг найпрогресивніші тренажерні зали Львова, одні з кращих тренерів, ефективні програми тренувань та найширший спектр супутніх послуг, - все що допоможе легко та в стислі терміни досягнути відмінних результатів!

На сторінках http://virtual.ua Ви дізнаєтесь: про типи тренажерів та увесь наявний інвентар залу; про тренерів, їхні програми та розклади занять; про ціни та відгуки відвідувачів тощо.


Знайдено об'єктів: 12
Сортувати по

× Тренажерний зал × clear all

 • Готель «Атлас Делюкс»

  Львів, пр. Шевченка, 27
  Готель «Атлас Делюкс» 4* у Львові: тут Ваше перебування буде безтурботним та довершеним. Чи Ви приїхали відпочити, чи із діловим візитом — це місце, яке Ви не захочете покидати. На сайті Ви знайдете детальний опис усіх послуг, ціни на проживання, 3D фото усіх локацій та прямі контакти.
 • Фітнес-клуб «VASIL GYM»

  Львів, Львів, вул. Водогінна, 2
  Фітнес-клуб «VASIL GYM» («Васіл Жим») у Львові — це не лише унікальне місце для активного відпочинку, а також добре середовище для знайомств і спілкування.
 • Сауна в ГРК «Галактика»

  Львів, Винники, вул. Галицька, 21б
  Сауна в ГРК «Галактика» у Львові запропонує Вам комплекс послуг та можливостей, які перетворять Ваш відпочинок на захоплююче дійство.
 • Центр водного відпочинку «Дельфін»

  Львів, вул. Трильовського 12а
  Центр водного відпочинку «Дельфін» у Львові — це насамперед центр сімейного відпочинку. Тут кожен знайде собі заняття до смаку. В центрі можна відпочивати з ранку до вечора. В арсеналі центру велика кількість різноманітних програм для дорослих, дітей, молоді, людей похилого віку.
 • Дитячо-юнацька спортивна школа №7 м. Львова

  Львів, вул. Личаківська, 148
  Дитячо-юнацька спортивна школа №7 м. Львова пропонує різні спортивні секції, які працюють за різними графіками — в основному щоденно з 15:00 до 21:00.
 • PANORAMA Lviv Hotel

  Львів, проспект Свободи, 45
  Готель «Опера» 4* у Львові зберігає в собі всі найкращі традиції вишуканого класичного сервісу та використовує у роботі світовий досвід корифеїв готельно-ресторанного бізнесу. Розташований у самому серці міста Лева готель відкриває своїм гостям чудову панораму міста з вікон однойменного ресторану «Панорама» і дарує незабутні спогади від п
 • Аквапарк «Пляж»

  Львів, вул. Княгині Ольги, 114
  Аквапарк «Пляж» у Львові. Адреса: Львів, вул. Княгині Ольги, 114. 3D фото аквапарку, ціни та послуги, відпочинок, басейни і розваги. Аквапарк «Пляж» на карті Львова.
 • Центр здоров’я і краси «РІО»

  Львів, вул. Морозна, 31а.
  Центр здоров’я і краси «РІО» у Львові пропонує відпочинок та релакс на всі смаки і можливості. Для Вас працює сауна (фінська, римська, лікувальна (інфрачервоного тепла) — є всі необхідні аксесуари до сауни (рушники, халати, тапочки, простирадла, шампуні, мило, натуральні олії для сауни), а також басейни з протитечією і контрасний, гідром
 • Готель-ресторан «Статус»

  Малехів, вул. Київська, 6
  Готель-ресторан «Статус» у Львові (с. Малехів) — створює виняткову атмосферу, неповторний клімат для Вашого відпочинку під опікою професійного та гостинного персоналу. Інтер’єр та характер готелю вирізняється і назавжди залишається у пам’яті гостей.
 • Оздоровчий комплекс «Три Стихії»

  Львів, вул. Щирецька, 36
 • Фітнес-клуб «Forma»
  Львів, вул. Братів Міхновських, 23Знайдено об'єктів: 12
Сортувати по

× Тренажерний зал × clear all