Культура — Львів


Осінні знижки


Знайдено об'єктів: 258
Сортувати по


 • Львівський обласний театр ляльок

  Львів, пл. Данила Галицького, 1
  Кожних вихідних діти зі своїми батьками приходять до театру, щоб подивитись, як оживають казки, які вони слухають перед сном. Серед вистав для дітей найпопулярнішими є українські народні та зарубіжні казки: «Лисичка, котик і півник», «Ще раз про Червону Шапочку», «Мама для мамонтенятка», «Мишенятко Мицик», «Жирафа і носоріг» тощо.
 • Монастир і костел св. Анни

  Львів, вул. Городоцька, 32
  Монастир і костел св. Анни, що на вул. Городоцькій у Львові, має цікаву історію. Про неї можете почитати на сайті, а також про архітектурний стиль костелу. Тут є фото та розміщення на карті.
 • Музей воскових фігур. Італійський дворик, 3 поверх

  Львів, пл. Ринок 6
  Музей воскових фігур у Львові: хочете відчути, як це, коли стоїш поруч із великими персонами з історії? Тоді завітайте до Музею воскових фігур, що в Італійському дворику. А спершу можете проглянути фотографії, що на сайті, також тут є адреса музею.
 • Музей ідей

  Львів, вул. Валова, 18а
  МУЗЕЙ ІДЕЙ — це Простір де народжуються, визрівають та реалізовуються найрізноманітніші мистецькі ідеї та проекти. За роки існування в Музеї Ідей розроблено, створено і реалізовано велику кількість культурно-мистецьких акцій.
 • Музей історії релігії

  Львів, пл. Музейна, 1
  Львівський музей історії релігії (колишня назва Музей релігії та атеїзму) має спеціалізовану бібліотеку релігієзнавчого профілю, аналогів якої у державі не існує.
 • Музей Львівського національного університету ім. Івана Франка

  Львів, вул. Університетська, 1
  Музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує усіх, хто бажає знати більше про світ природи. Археологічний музей, геологічний, зоологічний та мінералогічний музей представлять Вам унікальні експозиції. На сайті є телефони та адреси кожного музею.
 • Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

  Львів, Брюховичі, вул. Музейна, 16
  Політ думки Михайло Дзиндра втілив за допомогою двох простих речей — будівельної сітки та цементу. Вправно орудуючи цим незвичним для митців матеріалом український скульптор протоптав стежку до модерну у досить популярному ремеслі скульптури.
 • Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня»

  Львів, вул. Клепарівська, 18
 • Музей у Палаці Потоцьких ЛГМ

  Львів, вул. Коперника, 15
  Колекцiя Львiвської галереї мистецтв стала доступною для вiдвiдувачiв 14 лютого 1907 року, хоча ще в 1897 роцi мiською радою Львова було прийнято рiшення щодо створення мунiципального художнього музею.
 • Музей ФК Карпати

  Львів
  Музей ФК Карпати у Львові, що на вул. Воронного, 3, розповідає про знамениту та повну перемог історію футбольного клубу. Заодно тут можна купити атрибутику та інші сувеніри із логотипом львівського футбольного клубу.
 • Національний академічний драматичний театр ім. Марії Заньковецької

  Львів, вул. Лесі Українки, 1
  Театр ім. Марії Заньковецької у Львові — один із улюблених театрів львів’ян та гостей міста. В театрі є дві сцени: велика та камерна. На великій сцені театру є вистави за творами класичної української та зарубіжної драматургії, на камерній йдуть вистави інтимного характеру.
 • Національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької

  Львів, пр. Свободи, 28
  Львівський оперний театр входить до списку обов’язкового відвідування усіх туристів та гостей міста. У Львівському оперному театрі можна насолоджуватись операми: «Аїда», «Травіата», «Кармен», «Орфей і Еврідіка», балетами: «Лебедине озеро», «Жізель» та «Корсар», «Ромео і Джульєтта».
 • Олеський замок

  Львів
  Львівщина — це край, який може пишатися своїми замками. Одним з таких є Олеський замок — найстаріший із збережених замків Львівської області, що розташований на 50-метровому пагорбі в південно-східній частині Бузької низовини.
 • Палац Бандінеллі

  Львів, пл. Ринок, 2
  Палац Бандінеллі у Львові — пам’ятка пізнього ренесансу (1593 рік), розпочинав свою історію, як класична пошта європейського зразка. На початку XVII століття купець з Італії Роберто Бандінеллі, відвідавши місто, вирішив залишитися у Львові, одержавши громадянство, купив цей будинок з кам’яними дельфінами на фасаді, які сприяли власникові
 • Палац Корнякта

  Львів, площа Ринок, 6
  Будівництво палацу Корнякта у Львові стало привілейованою нагородою за видатні заслуги купця-виноторговця, за походженням грека з острова Крит, Костянтина Корнякта, який отримав дворянство з рук короля Речі Посполитої Сигизмунда II Августа за свою вірну службу на посаді особистого королівського секретаря.
 • Палац Мистецтв

  Львів, вул. Коперника, 17
  Львівський палац мистецтв — виставковий комплекс у середмісті Львова (відкритий з 1996 року і є найбільшим в Україні), що налічує 12 експозиційних залів площею понад 3,6 тисяч кв. м на чотирьох поверхах (деякі зали мають висоту понад 8 метрів). Перед палацом улаштована площа для акцій просто неба. Конференц-зал на 200 місць обладнаний сце
 • Палац Потоцьких

  Львів, вул. Коперника, 15а
  Справжньою окрасою вулиці Коперника у Львові є палац Потоцьких. Крізь ажурні грати парадних воріт велично і імпозантно підноситься він серед навколишніх будівель. Землі ці здавна називалися Хорунщиною, тому що ще в XVII ст. належали хорунжому Стефану Потоцькому.
 • Палац Сапєгів

  Львів, вул. Коперника, 40а
  Палац Сапєгів у Львові — родове гніздо стародавнього роду литовсько-руських князів. Споруда у дусі французького бароко XVII століття, зведена 1868 року. Сучасники називали палац Адама Сапєги «чарівною скринькою».
 • Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу

  Львів, вул. Підвальна
  Пам'ятник В’ячеславу Чорноволу: борцю проти зросійщення та дискримінації українського народу, політику та публіцисту. На сайті є адреса та фото.
 • Пам'ятник Євгену Коновальцю

  Жовква
  Пам'ятник Євгену Коновальцю у Жовкві: він був полковником Армії УНР, головою Проводу українських націоналістів та першим головою ОУН. На сайті є фото та адреса.
 • Пам'ятник Степану Бандері

  Дубляни
  Пам'ятник Степану Бандері в Дублянах вшановує пам'ять націоналіста, провідника за визволення та боротьбу українського народу за незалежність. На сайті є фото та розміщення на карті.
 • Пам'ятник Юрію Змієборцю

  Львів, пл. Григоренка
  Пам'ятник Юрію Змієборцю розташований навпроти сучасної будівлі Міністерства внутрішніх справ України. Він символізує пам'ять про усіх загиблих в боротьбі зі злочинністю. На сайті є фото та адреса.
 • Пам’ятник Адаму Міцкевичу

  Львів, пл. Адама Міцкевича
  Пам’ятник Адаму Міцкевичу у Львові неможливо оминути. Адже він розташований у самому центрі міста. Витвір скульптора А. Попеля (1904 рік).
 • Пам’ятник Василеві Стефанику

  Львів, вул. Стефаника
  Пам’ятник Василю Стефанику навпроти наукової бібліотеки, що носить його ім'я. На сайті є його 3D фото та розміщення на карті Львова.
 • Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів

  Львів, пл. Шашкевича
  Пам’ятник жертвам комуністичних злочинів нагадує про жахи XX століття. Він зроблений в пам'ять про невинних жертв тоталітарної системи. На сайті є фото та адреса.
 • Пам’ятник Іванові Федорову

  Львів, вул. Підвальна
  Пам’ятник Іванові Федорову у Львові не лише монумент. Адже саме тут продають букіністичні книги. Таких раритетних видань, як тут, Ви не знайдете більше ніде. На сайті є розташування на карті Львова та фото.
 • Пам’ятник Іванові Франку

  Львів, вул. Університетська
  Пам’ятник Іванові Франку навпроти ЛНУ ім. Івана Франка: постамент легендарної особистості із трагічною долею в історії України. Тепер Львівський національний університет носить його ім'я.
 • Пам’ятник королю Данилу Галицькому

  Львів, пл. Галицька
  Пам’ятник королю Данилу Галицькому у Львові є найчастішим місцем зустрічі львів'ян та гостей міста. На сайті є трішки із історії та фото монументу.
 • Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу

  Львів, вул. Коперника
  Пам’ятник Маркіяну Шашкевичу у Львові. Просвітителю та натхненнику пробудження національної свідомості на Галичині.
 • Пам’ятник Михайлові Грушевському

  Львів, пр. Шевченка
  Пам’ятник Михайлові Грушевському у Львові: на сайті є 3D фото та розміщення на карті, трішки інформації із його історії.
 • Пам’ятник Степану Бандері

  Львів, вул. Степана Бандери (пл. Кропивницького)
  Загальна кошторисна вартість робіт по спорудженню понад 8,5 млн. грн, самої скульптури — 400 тисяч гривень. Проект монумента затвердили після семи конкурсів в 2002 році. Переміг проект скульптора Миколи Посікіри і архітектора Михайла Федика.
 • Пам’ятник Тарасові Шевченку

  Львів, пр. Свободи
  Пам’ятник Тарасові Шевченку у Львові є знаковим місцем. Це геній українського народу, символ його боротьби. На сайті є фото та розміщення на карті Львова.
 • Парк ім. Івана Франка (колишній парк Костюшко)

  Львів, вул. Університетська
  Парк Франка у Львові — затишне місце, де приємно відпочити всією родиною, пройтися алейками та відчути шарм і настрій Львова.
 • Парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького

  Львів, між вулицями Стрийською, Гвардійською, Вітовського
  Парку культури у Львові: ще із середини позаминулого століття це було місцем розваг та відпочинку знаті. Тепер тут щовихідних відбуваються різноманітнці цікаві події, святкування та фестивалі. Усій сім'ї тут буде цікаво та захоплююче. А можна просто прогулятись алеями парку.
 • Перший академічний український театр для дітей та юнацтва

  Львів, вул. Гнатюка, 11
  Це чи не єдиний театр у Львові, який може зацікавити підлітків. В останні роки театр почав пропонувати вистави і дорослому глядачеві. Він відкрив свою сцену для режисерських експериментів із сучасною українською та зарубіжною драматургією, дитячою драматургією.
 • Аптека-музей «Під чорним орлом»

  Львів, вул. Друкарська 2
  Аптека-музей «Під чорним орлом» (вулиця Ставропігійська, 1) — найстаріша з існуючих аптек Львова, перетворена на єдиний в Україні музей, де можна оглянути старовинне аптекарське обладнання і зільники, якими користувалися середньовічні аптекарі.
 • Порохова вежа

  Львів, вул.Підвальна, 4
  Порохова вежа 1554-1556 років (вулиця Підвальна, 4) — єдина збережена до сьогодні пам’ятка фортифікаційного будівництва у Львові.
 • Середньовічний замок Жовкевських

  Жовква, Площа Вічева
  Середньовічний замок Жовкевських такий старий, як і сама Жовква. А його історія захоплює та зачаровує. Місце для обов'язкового відвідування під час екскурсії. На сайті є його фото та можна почитати історію.
 • Середньовічний замок Жовкевських

  Жовква, Площа Вічева
  Середньовічний замок Жовкевських: відвідайте під час екскурсії у Жовкві. Адже він одноліток із цим містом, а будували його свого часу найкращі архітектори. На сайті є 3D фото та розміщення на карті замку.
 • Синагога

  Жовква, Жовква
  Синагога у Жовкві вважається найбільшою та найкрасивішою у Європі. Хоч і значна її частина була зруйнована, Ви таки можете побачити її фасад. На сайті є 3D фото та локація на карті.
 • Собор Покрови Пресвятої Богородиці. Церква св. Миколая

  Львів, вул. Грушевського, 5
  Храм св. Миколая збудований у 1739-1745 рр. за проектом архітектора Ф. Плаціді або К. Гронацького з Любліна. Зведений на місці старого дерев’яного. Це тринавна, шестистовпна, з хрестовими склепіннями базиліка.
 • Собор Успення Пресвятої Богородиці

  Львів, Руська, 5/7
  Собор Успення Пресвятої Богородиці: архітектурний шедевр українського ренесансу, який навіє Вам дух минулих епох. Собор у центрі Львова, який захоплює своїм виглядом, і де можна затишно помолитись. На сайті можна прочитати більше про його історію.
 • Стрийський парк

  Львів, між вулицями Івана Франка, Стрийською, Уласа Самчука і Козельницької
  Стрийський парк у Львові — ідеальне місце для відпочинку всією родиною, де можна відчути безтурботний настрій дитинства та романтику юності
 • Палац Спорту «Україна»

  Львів, вул. Мельника, 18
  Палац Спорту «Україна» у Львові регулярно проводить різні заходи, тут відбуваються різні події: концерти, фестивалі, ярмарки. На сайті є схема залу, розміщення на карті та телефон.
 • Фонтан-криниця Богоматері

  Львів, пл. Маріїнська
  Фонтан-криниця Богоматері у Львові: де можна помолитись та знайти спокій для власних думок
 • Фонтани на Площі Ринок

  Львів, пл. Ринок
  Фонтани на Площі Ринок у Львові (1810-1814 роки) — чотири античні фігури: бога морів Нептуна, його дружини Амфітрити, богині полювання Діани і героя Адоніса — творіння скульптора Гартмана Вітвера.
 • Хоральна синагога

  Львів, Дрогобич, вул. Стрийська
  Хоральна синагога — памятник архітектури і культури в Дрогобичі, знаходиться на вулиці Стрийській. Найбільша в Східній Європі хоральна синагога, яка зараз, на жаль, в дуже поганому стані.
 • Храм Вознесіння Господнього УГКЦ

  Львів, вул. Широка, 81а
  Храм Вознесіння Господнього УГКЦ у Львові: храм на Левандівці, який став духовним осередком. На сайті є 3D фото храму, історія та опис його сучасного життя.
 • Храм святих Жінок Мироносиць, Поморянський деканат

  Львів, Золочівський район, с. Вороняки
  Храм святих Жінок Мироносиць почав діяти з серпня 1998 року. 9 серпня тут відпустовий день на честь дати відкриття. Великий просторий храм вміщає 800-1000 осіб.
 • Храм Святого Андрія

  Львів, площа Соборна, 1
  Віртуальний 3D-тур церквами Львова - Храм Святого Андрія. Історична довідка та опис. Храм Святого Андрія на карті Львова!Знайдено об'єктів: 258
Сортувати по