Культура — Львів

Розташування


Тип закладу

Культура — Львів

Результатів підбору: 259
Сортувати по

Храм Стрітення Господнього

Костьол Стрітення (також — св. Духа), заснований для жіночого монастиря кармеліток босих. Проект костьолу виготовив у 1642 р. італійський архітектор Джованні Батиста Джізлені.

Львів, вул. Винниченка, 30

Церква Йосафата (Домініканський костел)

Домініканський костел (Церква Йосафата) у Жовкві є визначною пам'яткою архітектури, ще однією перлиною мистецтва. Дізнайтесь більше про особливості на сайті. Також тут є адреса, фото, локація.

Жовква

Церква Петра і Павла

Церква Петра і Павла у Жовкві була збудована на початку 90-их рр. минулого століття. Який вигляд має сучасна церква? Дивіться фото на сайті. Також тут є більше інформації.

Жовква, Жовква

Церква Петра і Павла

Храм Св. Апостолів Петра і Павла: збудований ще в 1660р. На сайті можна дізнатись більше про історію, архітектуру та розміщення на карті.

Львів, вул. Личаківська, 82 a

Церква Преображення Господнього

Храм Преображення Господнього (колишній костел Трінітарський) — пам’ятник архітектури у Львові. Знаходиться в центрі Львова, на вулиці Краківській, 21. Будівля була побудована в 1703—1731 роках як костел римо-католицького ордена трінітарієв.

Львів, вул. Краківська, 21

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії

Церква Різдва Пресвятої Діви Марії (Богородиці) у Жовкві вражає своєю по-особливому сакральною атмосферою. Під час екскурсії у Жовкві обов'язково сюди завітайте. На сайті є розміщення на карті та фото храму.

Жовква

Церква Св. Миколи

Під час екскурсії у Жовкві зайдіть до Церкви Св. Миколи. Такий унікальний інтер'єр Ви більше не зустрінете ніде. На сайті є фото інтер'єру та локація на карті Жовкви.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Св. Параскеви

Церква Св. Параскеви у Крехові дерев'яна, світла та навіює позитивні думки. На сайті є фото та розміщення на карті.

Жовква, Жовківський р-н, с. Крехів

Церква Святих Апостолів Петра і Павла

Церква Святих Апостолів Петра і Павла у Дрогобичі має дуже цікаву історію. Її можна прочитати на нашому сайті, а також тут є фото розкішної споруди церкви.

Львів, Дрогобич, вул. Стрийська

Церква Святого Георгія

Церква Святого Георгія у Львові: місце спокійної молитви, богослужіння та медитації. На сайті адреса та більше про історію храму.

Львів, вул. Короленка, 3

Церква Святої Трійці

Унікальні пам'ятки архітектури у Жовкві Церква Святої Трійці та Різдва Пресвятої Богородиці повністю збудовані із дерева. Обидві мають типову архітектуру Галичини, але унікальні різні іконостаси. Ви маєте це побачити. На сайті є розміщення на карті та фото.

Жовква

Шевченківський гай

Музей «Шевченківський гай» у Львові запрошує Вас на пізнавальну прогулянку, під час якої Ви зможете побачити справжні хатинки минулих століть Західної України. На сайті є розміщення на карті та 3D екскурсія музеєм.

Львів, вул. Чернеча гора, 1
+38 (032) 271 21 04, +38 (099) 376 10 16, +38 (068) 525 91 85
http://lvivskansen.org/

Центр Митрополита Андрея Шептицького

Центр Митрополита Андрея Шептицького — ресурсно-інформаційний центр Українського католицького університету, що об'єднує навчальні аудиторії, публічний культурний простір, конференц-зали, дитячу зону, кафе, книжкову крамницю, виставкову зону, адміністративні приміщення та бібліотеку.

Львів, вул. Стрийська, 29
+38 (032) 240 94 94
https://center.ucu.edu.ua/
Total: 259

Нові заклади на Virtual.ua