Відпочинок у Карпатах — Котеджі, Україна

Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри

Відпочинок у Карпатах — Котеджі, Україна

Результатів підбору: 1
Дерев'яні котеджі та будиночки в Карпатах можуть стати неймовірним місцем відпочинку. Свіже повітря, в оточенні природи, далеко від міського шуму та клопотів, в спокійній атмосфері із чудовими краєвидами… Декілька днів, проведених у горах, сповнять Вас сил, наснаги, здоров'я та бажання підкоряти нові вершини.
Карпати – особливе місце для відпочинку. Адже сюди можна приїжджати цілий рік: взимку, навесні, влітку і восени. Знайти житло у будь-яку пору року просто. Дерев'яні будиночки та котеджі стануть для Вас гарним та доступним місцем проживання.
А де ж іще Ви можете пожити у будиночках, які повністю зроблені із дерева, якщо не в Карпатах? Від такого відпочинку Ви отримаєте нові враження, адже запах та навіть самопочуття у будинку із дерева зовсім інакші, аніж зазвичай.Це додасть колориту, гарного настрою та залишить незабутні спогади.
Ви прокидаєтесь вранці, за вікном казковий краєвид, десь неподалік чути шум гірської річки, повітря чисте і свіже… Хіба не про таке Ви мрієте? А як комфортно відпочивати із друзями у горах в окремому будиночку!
Котеджі у Карпатах можна знайти різних категорій та із різними умовами. Можна орендувати кімнату із кухнею та вигодами в номері у дерев'яному будиночку, а можна і зняти цілий будинок.
Орендувати дерев’яний будиночок або котедж у Карпатах можна як і дешево, так і дорого. Ціна залежить від умов проживання. Насправді дешевий відпочинок в хороших умовах – можливий. А дорогий відпочинок може бути і доступним, і VIP-класу. Також біля котеджу у горах може бути басейн, а недалеко від будиночку протікатиме гірська річка
Шукайте саме те місце, де хочете відпочити. Орендуйте житло – дерев'яний котедж або будиночок в Карпатах – і насолоджуйтесь неймовірною атмосферою українських гір.

Сортувати по

Приватна садиба «Карпатська казка»

У серці Карпат, в мальовничому курортному селищі Славське, на горі Тростян, розташувався відпочинковий комплекс «Карпатська казка». Це фешенебельні котеджі в альпійському стилі, що знаходяться за 200 м від центрального витягу гори Тростян. Світлі та комфортні номери з видом на чудові краєвиди Карпат, приємно здивують своїм інтер’єром та д

Славське, гора Тростян, центральний витяг
+38 (097) 289 29 65
http://karpatska-kazka.com.ua
Total: 1

Нові заклади на Virtual.ua