Відпочинок у Карпатах — Заклади харчування, Україна

Розташування


Тип закладу
Послуги і розваги
Ціни на проживання
Додаткові параметри

Відпочинок у Карпатах — Заклади харчування, Україна

Результатів підбору: 24
Ресторани в Карпатах – одне із місць, де можна харчуватись під час відпочинку в Карпатах. Для Вас тут приготують страви гуцульської та української кухні, посмажать м'ясо на мангалі або запечуть річкову форель.
В Карпатах так багато ресторанів, що Вам треба тільки вибрати, яке саме меню Ви хочете. Наприклад, чи це місцева гуцульська кухня і ресторан із альтанками надворі, чи, наприклад, кафе у Карпатах, де можна випити смачної кави із десертом.
Снідати, обідати і вечеряти в Карпатах дуже смачно. Адже, по-перше, перед Вами відкривається неймовірний вигляд на гори, по-друге, на свіжому повітрі скоріше хочеться їсти.
Харчуватись під час відпочинку в Карпатах можна в готелі, в якому Ви поселились. Або замовити сніданок у господарів дерев’яного котеджу, у якому проживаєте. До речі, під час відпочинку в Карпатах Ви можете ласувати найсвіжішими молочними продуктами: сиром, молоком, маслом, сметаною…
Ресторани та кафе у Карпатах є із різними цінами. Можна пообідати, як і до 50 грн. за особу, так і влаштувати розкішну вечерю із ексклюзивними стравами.
Найпопулярнішим сніданком у Карпатах є налисники із сиром або оладки із варенням. Такий сніданок можна з’їсти майже у кожному ресторані під час відпочинку у горах. На обід Вас почастують баношем, а на вечерю можуть приготувати шашлик із будь-якого м’яса.
Де можна поїсти в Карпатах? Під час відпочинку у Карпатах можна їсти не лише у ресторанах та кафе, але й у приватних садибах, де спеціально для Вас приготують свіжі домашні страви, які Ви замовите.
Ресторани, кафе та інші місце, де можна поїсти у Карпатах чекають на Вас. Їх дуже багато, тому Вам треба обрати, що саме і де саме Ви хочете поїсти.
Знайти ресторан у Карпатах або кафе чи інше місце, де смачно поїсти, просто, адже їх дуже багато, обирайте той, в якому Вам смакуватиме найбільше.

Сортувати по

Бар «БАРлога»

Бар «БАРлога» готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа» у Славському (Львівщина) пропонує своїм відвідувачам море розваг та послуг! Сумно Вам не буде! Завітайте!

Волосянка, с. Волосянка, вул. Опришків, 1
+38 (097) 940 15 07
http://vv-hotel.com

Ресторан «Трапезна»

Ресторан «Трапезна» готельно-відпочинкового комплексу «Вежа Ведмежа» у Славському (Львівщина), запрошує своїх гостей спробувати смачні фірмові страви від шеф-кухаря і насолодитися незабутнім відпочинком!

Волосянка, с. Волосянка, вул. Опришків, 1
+38 (097) 940 15 07
http://vv-hotel.com
Total: 24

Нові заклади на Virtual.ua