Культура — Кінотеатри, Львів

Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020
Розташування


Тип закладу
Ресторани та кафе Львова з літніми терасами та майданчиками 2020

Культура — Кінотеатри, Львів

Результатів підбору: 12
Якщо Ви засумували за звичним відпочинком чи просто не знаєте, як провести час, – кінотеатри Львова до Ваших послуг! Приємна атмосфера, чудова акустика, найновіші технології – це все можна знайти у кожному з кінотеатрів Львова. До Вашої уваги будуть представлені як хітові фільми українського кінопрокату, так і ретро-фільми, які піднімуть у душі хвилю теплих спогадів.
 
 Майже усі кінотеатри у Львові розташовані поблизу або безпосередньо в паркових зонах та на перетині туристичних маршрутів. Переконатися в цьому можна, заглянувши на мапу на нашому сайті. Тут також можна здійснити віртуальні оглядини львівських кінотеатрів, визначитися з атмосферою, а тоді брати до уваги афішу. До речі, її теж можна знайти на сайті, так що не потрібно обходити усі кінотеатри Львова. Більшість популярних кінотеатрів Львова відтворюють технологію 3D-кіно.
 
Після перегляду сеансу в одному з кінотеатрів, можна посидіти в кафе чи піцерії у Львові та відразу в цьому ж приміщенні обговорити стрічку. Коли ж Вам не до вподоби засиджуватися на одному місці, можна прогулятися вулицями Львова, а потім зайти кудись смачно повечеряти, пограти в більярд або в боулінг чи просто попити кави в львівські кав’ярні. Їх у Львові багато :)
Сортувати по

«Кінопалац» на Театральній

Кінотеатр «Кінопалац», вул. Театральна у Львові: на цій сторінці Ви знайдете фото залів, прямі контакти каси та адміністрації, посилання на сайт та відгуки інших відвідувачів. Приємного Вам перегляду!

Львів, вул. Театральна, 22
+38 (032) 297 50 50
http://kinopalace.lviv.ua

Кінопалац «ім. О. Довженка» («Кіно»)

Кінопалац «ім. О. Довженка» («Кіно») у Львові: на Сихові є кінопалац, де на широкому екрані можна переглянути останні новинки зі світу кіно. На сайті є 3D фото усіх залів та прямі контакти кінотеатру.

Львів, пр. Червоної калини, 81
+38 (032) 227 39 39
http://kino.kinopalace.lviv.ua

Кінопалац «Копернік»

Кінопалац «Копернік» у Львові відкрився на початку 2004 року. Зал на 173 місця, обладнаний звуковою системою DOLBY DIGITAL SURROUND EX, акустикою «JBL», панорамними сучасними екраном. Зручні, м’які крісла в кінозалі. На балконі — диванчики.

Львів, вул. Коперника, 9
+38 (032) 240 37 69
http://kopernik.kinopalace.lviv.ua
Total: 12

Нові заклади на Virtual.ua