Кінотеатри у Львові

Розташування


Тип закладу

Кінотеатри у Львові


Прагнете якісного, цікавого та пізнавального відпочинку? Обожнюєте фільми на великому екрані з гучним звуком? Кінотеатри Львова до Ваших послуг! Приємна атмосфера, чудова акустика, найновіші технології – це все для Вас у кінотеатрах Львова. Представлені як хітові фільми українського кінопрокату, так і ретро-фільми, які зворушують у душі теплі спогади.
 
Майже усі кінотеатри у Львові розташовані поблизу або в паркових зонах та на перетині туристичних маршрутів. На нашому сайті можна знайти місце розташування, контакти, посилання на афіші та іншу важливу інформацію про роботу кінотеатрів у Львові. Більшість популярних кінотеатрів Львова відтворюють технологію 3D-кіно.

Ви полюбляєте нові технології, де відчуваєте повну присутність у фільмі? Обожнюєте величезні екрани, гарну акустику та ефект залученості, ніби ви персонаж? Тоді кінотеатри у торгових центрах Львова саме для Вас!

Якщо ж фільми - це про мистецтво, то рекомендуємо відвідати кінопалаци у м. Львів, де у повітрі вирує історія та своя естетика.

Здебільшого кінотеатри розташовані в ТЦ або поблизу центру, де можна відвідати ресторани Львова. Після перегляду сеансу можна відправитися в піцерію, фаст-фуд чи кав’ярню і за чашкою кави чи смаколиками обговорити стрічку. Коли ж Вам не до вподоби засиджуватися на одному місці, можна прогулятися вулицями Львова, пограти в більярд або в боулінг, відвідати музеї чи картинну галерею. А відмінна ідея - повечеряти на найкращих терасах Львова чи послухати живу музику в закладі.

Кінотеатри Львова забезпечать затишний вечір та гарний настрій!
Сортувати по

Кінотеатр «Львів»

Львів, вул. У. Самчука, 12

Кінопалац «Копернік»

Львів, вул. Коперника, 9

Львівський кіноцентр

Львів, вул. Володимира Великого, 14-А

Автомобільний кінотеатр «КІНОПАРК»

Львів, вул. Княгині Ольги, 95 (паркінг Центру меблів та інтерєру МАРК)

Кінотеатр IMAX «Планета Кіно»

Львів, Сокільники, вул. Стрийська, 30 (ТРЦ «King Cross Leopolis»)

Кінотеатр «Сокіл»

Львів, вул. Володимира Великого, 14а

Кінотеатр «Київ»

Львів, пр. Шевченка, 8
Total: 9